Актуально Події

НАБУ проводить обшуки у членів НКРЕКП щодо завищених цін на електроенергію для УЗ

Детективи Національного антикорупційного бюро 15 квітня проводять обшуки у Національній комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг через справу щодо встановлення завищеної ціни на електроенергію для державної корпорації ЗАТ “Укрзалізниця”, яка завдала держкомпанії збитків на 1,94 млрд грн.

Про це повідомляє Валентин Наливайченко

“ТСК отримала повідомлення від НАБУ про розслідування однієї з корупційних схем НКРЕКП, авторами якої є найвищі посадовці комісії. Мова йде про корупційну оборудку щодо завищення цін на електроенергію для державних підприємств, яку наша ТСК викрила минулого року. Жертвою цих махінацій стала державна компанія “Укрзалізниця”, – повідомив він.

Наливайченко зазначив, що жертвою цих махінацій стала державна компанія «Укрзалізниця». За нашими оцінками, які наразі офіційно підтвердили в НАБУ, збитки «Укрзалізниці» від цієї схеми склали майже 1 мільярд 944 млн грн.

Раніше, по цій справі НАБУ обшукувало офіс компанії ТОВ “Енерго Збут Транс”, яку підозрюють в постачанні електроенергії по завищеним цінам для Укрзалізниці. Кінцевим власником ТОВ “Енерго Збут Транс” є АТ “Укрзалізниця”.

%d блогерам подобається це: