Важливо Події

Львівський підприємець захопив понад 2 гектари землі

Йдеться про колишнє підприємство «Кераміко-скульптурна фабрика», розташоване за адресою вул. Мучна, 32. Тепер це ТзОВ «Компанія управління проектами Акрополь».

Про це повідомляє видання dilo.net.ua.

Робоча група виїжджала туди на обстеження кілька разів: тричі у 17-му році, востаннє була там у грудні 2020 року. Усі виїзди у рамках інвентаризації занедбаних промислових підприємств.

Доступ до земельної ділянки комунальної власності обмежений цегляним парканом та металевими воротами. Біля ТзОВ здійснюється цілодобова охорона. Документів на оренду землі у підприємців нема.

Управлінням земельних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради також намагалось зконтактувати з цим ТзОВ. Надіслав 5 листів про необхідність оформлення права землекористування. Та відповідей не надходило.

У податковій також підтвердили, що ця юридична особа не зареєстрована, тобто ще й не платить земельного та податку на нерухоме майно.

Сам директор ТзОВ «Компанія управління проектами «Акрополь» на одній із комісій визнав факт, що його підприємство таки користується землею без оформлених правовстановлюючих документів та обіцяв це виправити. Але за пів року договору оренди він так і не уклав.

Раніше повідомлялося, що помічник депутата продає у центрі Брюхович 5 гектарів землі.

%d блогерам подобається це: