Важливо Події

Укрзалізниця відсторонила керівників через яких Інтерсіті зійшов з рейок

Укрзалізниця відсторонила керівників Придніпровської залізниці через службову недбалість яких 29 березня з рейок могли зійти 6 вагонів Інтерсіті+ на маршруті Київ – Запоріжжя. Відкрито кримінальне провадження.

Про це повідомляє прес-служба УЗ.

“Попередні висновки службового розслідування причин аварії – грубі порушення в утриманні верхньої будови колії”, – йдеться у заяві УЗ.

Зокрема, у компанії створили комісію, яка розслідує обставини сходження з рейок потягу 29 березня. Наразі вона виявила технологічні порушення під час виконання колійних робіт на цій ділянці та під час ведення журналів обліку.

” Вже є попередні результати розслідування аварії поїзда та перелік винних, яких ми звільнимо та притягнемо до відповідальності, а коло відповідальних осіб може бути розширене. Також за зазначеним фактом Національна поліція відкрила кримінальне провадження”, – зазначив в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик.

Від виконання посадових обов’язків відсторонено заступника директора, першого заступника начальника, головного інженера служби колії та інших керівників регіональної філії “Придніпровська залізниця”.

%d блогерам подобається це: