Актуально Події

Саботаж попереднього керівництва Укрзалізниці може спричини колапс в роботі галузевих лікарень

Ситуація довкола залізничних лікарень загострюється. Галузеві медичні заклади Укрзалізниці в розпал третьої хвилі COVID-19 виявилися не готовими до прийому хворих. Основна причина – саботаж зі сторони попереднього керівництва Укрзалізниці, яке блокувало всі закупівлі, що стосувалися медицини.

Вчора, на сайті Укрзалізниці з’явилося повідомлення, що наразі керівництво оперативно вирішує питання забезпечення відомчих лікарень засобами для лікування хворих на COVID-19.

«Так, через дії керівництва служби безпеки Укрзалізниці, які впродовж 4 місяців не могли надати свого кандидата до тендерного комітету філії «Центр охорони здоров’я», було зірвано 35 тендерів. Замість запланованих 170 млн грн на закупівлю матеріально-технічних ресурсів на філію було спрямовано лише 11 млн грн, або 114 тис. грн на місяць на кожну відомчу лікарню. При цьому тільки потреба у фінансуванні закупівлі засобів індивідуального захисту для медиків, які працюють із ковід-пацієнтами, в 5 разів більша» – заявили в компанії.

Попереднє керівництво Укрзалізниці, Володимир Жмак та інші відповідальні особи блокували будь-яке проведення тендерів, що стосувалося медичного забезпечення. Починаючи з вересня 2020 року по 28 грудня Апарата директора з економічної та інформаційної безпеки Укрзалізниці не міг делегувати свого представника до тендерного комітету по медицині. Деякі заявки очікують рішення на погодженні в центральному апараті понад пів року.

Апарат директора з економічної та інформаційної безпеки очолює Михайло Ясельський, близький друг екс-керівника Укрзалізниці Володимира Жмака. Вони разом працювали в російській ТНК-ВР, де Ясельський відповідав за економічну безпеку. Контролював всі закупівлі в компанії.

%d блогерам подобається це: