Події

17 років триває афера зі знищенням Брюховицького лісу

Суди з фізособами причетними до афери – тривають. Їхні ділянки, які розташовані в лісовій території позаду вокзалу, переважно вже забудовані. І, власне, лише ці ділянки прокуратура відсуджує на користь держави. От якраз свіжі +15 і повернули.

Про це повідомляє видання dilo.net.ua.

А от по юридичних особах, які були співучасниками афери – суди прокуратурою програні (так по дурному, процесуально, бач по термінах в потрібний момент подати там щось не встигли) А це понад 13 га лісу!

Відтак, як наслідок:

у ПП «Галицький Достаток» опинилось 3 га лісу (і цьому підприємству депутати БСР попри активні судові процеси по цих 3 га, незважаючи протест прокурора у 2011 році таки змінили цільове призначення із «для будівництва спортивно-навчального комплексу» на житлобуд).

у ТзОВ “Самгородок” – 4.9700га,

у ТзОВ “СервісПет” – 4,2300га,

у ТзОВ “Лазурит-007” – 1,1248 га,

А у цих трьох спадкоємців аферистичної схеми, зміна цільового призначення – свіженька. Поки тривали виборчі баталії і зміна влади БСР-ЛМР – вони виготовили документи по зміні цільового призначення (загадка лише хто і коли їм дав дозвіл це робити і хто затвердив) , і вуаля – маємо свіженький результат на кадастровій карті.

Вони намагались змінити цільове призначення у 2018 році при затвердженні генплану. Та оскільки “тема не проканала”, хлопаки знайшли собі шлях «позаочі». Ну що поробиш, аферисти є аферисти.

Ще по 2 га цього лісу (де «єврейські горби»), які опинились в Устюгова Д.О. і по яких суд ще триває, з даних кадастрової карти виглядає так, що земельники вже все вирішили – там чітко намалювали житлобуд.

Ні Президенти Ющенко, ні Янукович, ні Порошенко і їх ставленики в органах та судах цій афері не змогли зарадити, хоч і дуже обіцяли розібратись (кожен у свою 5-тирічку).

Сотні звернень десятків небайдужих людей. Їх старання і розтягнуте на роки оббивання порогів аби перешкодити і не дати аферистам знищити ліс під житлобуд, щоразу розбивалися об прокурорсько-суддівські паси в сторону зацікавлених в афері та об недолугі колегіальні безвідповідальні рішення депутатів Брюховицької селищної ради всіх каденцій 2002-2020 років – обраних на виборах брюхівчанами, які промовчали, злакомилися і підняли руку. Ви справжні.. – “ДЯКУЄМО”!

Тож, очевидно, за трохи часу, сюжет афери, що триває вже 17-й рік нам остаточно намалюється. А як ще 3 роки потриває то і ювілейне 20-річчя афери святкуватимемо.

Раніше повідомлялося, що розслідування щодо афери з військовими землями у Брюховичах втретє продовжують.

%d блогерам подобається це: