Важливо Події

Народний депутат не сплатив податків на 97 мільйонів

Слідчими Державного бюро розслідувань досудове розслідування кримінального провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків, вчиненого народним депутатом України.

Про це повідомляється на сайті ДБР.

ДБР задокументовано факт ухилення від сплати обов’язкових платежів на загальну суму понад 97 млн. грн.

Мова йде про нардепа групи “За майбутнє” Віктора М’ялика.

Слідством встановлено, що у 2012 році депутат розпочав будівництво багатоквартирних житлових будинків для продажу квартир та нежитлових приміщень в них у с. Петропавлівська Борщагівка та с. Софіївська Борщагівка на Київщині.

Після завершення зведення будинків, підозрюваний зареєстрував на себе право власності на 1221 об’єкт нерухомого майна в них.

Оперативниками ДБР встановлено, що у період з 2015 по 2020 народний депутат сплачував податок за систематичну підприємницьку діяльність з будівництва та продажу нерухомості населенню як фізична особа. Але доходи від такої діяльності повинні оподатковуватись за правилами, встановленими для фізичних осіб-підприємців.

Слідчі ДБР провели низку обшуків з метою встановлення речових доказів та майна підозрюваного, у тому числі, за місцем проживання народного депутата.

Раніше повідомлялося, що ТУ ДБР у м. Києві повідомило про підозру ексгендиректору комунального підприємства через розтрату понад 1,5 млн. грн.

%d блогерам подобається це: