Важливо Події

Укрзалізниця проводить службову перевірку щодо укладання додаткових угод до трудових договорів окремих працівників

АТ «Укрзалізниця» проводить термінову службову перевірку діяльності департаменту розвитку персоналу та кадрової політики компанії. Причиною цього стала інформація щодо укладання неправомірних додаткових угод до трудових договорів окремих співробітників.

Про це повідомили в прес-службі компанії.

“За попередньою інформацією, з низкою працівників, які були працевлаштовані до компанії починаючи з вересня минулого року, було укладено додаткові угоди до трудових договорів. Ці угоди продовжують строк дії контрактів на три роки, а в разі його розірвання передбачають додаткові виплати. Це неприпустиме рішення, яке дестабілізує роботу компанії та в черговий раз виснажує її фінансово. Йому буде надана правова оцінка” – зазначили в компанії.

На період проведення перевірки директора департаменту розвитку персоналу та кадрової політики відсторонено від виконання свої посадових обов’язків.

Нагадаємо, наш сайт, вчора опублікував інформацію, що перед звільненням з посади голови правління «Укрзалізниці» Володимир Жмак продовжив контракти своїм друзям. Контракти продовжено на три роки з обов’язковою компенсацією заробітної плати у разі дострокового звільнення. Розмір компенсації коливається від 4 до 12 місячних окладів. Оформляла контракти заднім числом директор Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики Лариса Петрівна Лозова.

%d блогерам подобається це: