Важливо Події

Кабмін змінив порядок проведення конкурсів на держслужбу

Кабінет Міністрів затвердив можливість проведення співбесід в режимі відеоконференції на зайняття посад державної служби в той час, як в Києві діють найсуворіші карантинні норми. Відповідну постанову прийнято на засіданні уряду в середу.

Тепер можливе проведення співбесід з метою визначення переможця (переможців) конкурсу на зайняття посад категорій “А”, “Б” і “В” в режимі відеоконференції. Також члени комісії або конкурсні комісії можуть брати участь в засіданні в режимі відеоконференції.

“Перед проходженням такої співбесіди кандидат пред’являє паспорт або інший документ, що засвідчує особу і підтверджує громадянство України”, – наголошується в постанові.

Також наголошується, що під час проведення співбесіди дистанційно має бути забезпечено належну якість зображення і звуку. У разі технічного збою проведення співбесіди переноситься на інший день.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів оголосив конкурс на зайняття посади голови Державної податкової служби України.

%d блогерам подобається це: