Актуально Події

Жмак закріпив на посадах своїх соратників

Перед звільненням з посади голови правління «Укрзалізниці» Володимир Жмак продовжив контракти своїм друзям. Контракти продовжено на три роки з обов’язковою компенсацією  заробітної плати у разі дострокового звільнення. Розмір компенсації коливається від 4 до 12 місячних окладів.

Перед своїм звільненням Володимир Жмак додатковою угодою до трудового договору, підписав контракти своїм друзям, терміном на 3 роки. У разі їхнього дострокового звільнення, Укрзалізниця змушена буде компенсувати заробітну платню в розмірі 4-12 місячних окладів. Записи в журналі реєстрації є, але фізично угод ніхто не бачив. Оформляла контракти заднім числом директор Департаменту розвитку персоналу та кадрової політики Лариса Петрівна Лозова. Цікаво, що контракти фактично були перепідписані 15 березня, але юридично оформлялися заднім числом.

Сама Лариса Петрівна була призначена 26.11.2020 року на посаду директора Організаційного департаменту. Додатковою угодою 31.01.2020 року її переведено  на посаду керівника департаменту розвитку персоналу. За 2 місяці роботи Лариса Петрівна зрозуміла як заробляти гроші. Зараз при звільнені вимагає з Укрзалізниці 12 місячну компенсацію заробітної платні.

Контракти на покращених умовах були підписані з переліченими нижче посадовими особами.

Рєзнік Володимир Володимирович – директор з питань інформаційних технологій, прийнятий на посаду 08.10.2020 року. В 2016 році його звільнили з посади радника голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі за участь у великому корупційному скандалі з отриманням хабара в 1,5 млн гривень.

Смірнов Ігор Володимирович – перший заступник директора виконавчої філії «Центр охорони здоров’я», прийнятий на посаду 29.10.2020 року. Соратник Володимира Жмака по Київстару. По Смірнову розслідується 3 кримінальні справи по ухиленню від сплати податків його компаніями.

Левада Сергій Якович – перший заступник директора Департаменту електрифікації та електропостачання, прийнятий на посаду 09.09.2020 року. Давній соратник Жмака, разом з ним прийшов з аеропорту Бориспіль. Курував схеми по закупівлі електроенергії для Укрзалізниці, яку розслідує НАБУ.

Ясельський Михайло Іванович – директор Офісу з Безпеки, прийнятий 17.12.2020 року. З Володимиром Жмаком  разом працювали в російській ТНК-ВР, де він відповідав за економічну безпеку. Контролював всі закупівлі в компанії.

Заблоцький Андрій Володимирович – директор з правових питань, прийнятий на посаду 17.09.2020 року.

Брати Кошелєв Ігор Ігорович – директор Департаменту охорони праці та промислової безпеки, прийнятий 01.10.2020 року та Кошелєв Олег Ігорович – директор Офісу голови правління, прийнятий 09.09.2020 року. ЗМІ називали його «сірим кардиналом Укрзалізниці».

Підписували покращені контракти голова правління АТ Укрзалізниця Володимир Жмак та член правління  Володимир Перцовський. Якщо Наглядова Рада та правління АТ Укрзалізниця захочуть очиститись від «друзів Жмака», дострокове розірвання трудових контрактів обійдеться в круглу суму. Заплатить як завжди за це зі своєї кишені простий залізничник, в якого заробітна платня в середньому 10 000 грн.

Наразі всі перераховані вище особи перебувають на лікарняному і продовжують спустошувати  Фонд соціального страхування.

Нагадаємо: Кабінет міністрів України звільнив голову правління АТ Укрзалізниця Володимира Жмака після того, як за його відставку проголосувала наглядова рада “Укрзалізниці”. Причина відсторонення Жмака – різне бачення розділу і реструктуризації компанії, а також підозри наглядової ради, що Жмак діяв в інтересах олігарха Ріната Ахметова.

%d блогерам подобається це: