Важливо Події

Санкції в сфері надрокористування введені щодо компаній Павла Фукса

Секретар РНБО Олексій Данілов оголосив про введення санкцій проти 19 компаній, які працюють в сфері користування надрами. Про це він повідомив під час брифінгу після засідання РНБО в п’ятницю, 19 березня.

Компанії, на які наклали санкції, дотичні до проросійського олігарха Павла Фукса.

Фукс , звичайно, свою причетність заперечує.

Санкції в сфері надрокористування введені щодо компаній : “Геоконнект”, “Глобал Геоінвест”, “Транссетгео”, “Геопост”, “Геовертікаль”, “Геотаргет”,”Надрапрайд”, “Геофорс”, “Геостенс”, “Надравестгруп”, “Бест ойл компанії”, “Надрапростір”, “Інфогеотренд”, “Ейджін марка, “Екогазальянс”, “Епівал енерджі”, “Юнол Ойл”, “Профіннафт”, “Бестгеотек”. Щодо цих 19 компаній застосований максимальний вид санкцій, які може застосувати наша країна.

Компанії мають дозволи на геологічне вивчення нафтогазоносних площ на Полтавщині, що раніше належали компанії “Голден Дерік”.

Секретар РНБО також заявив, що в Україні проведуть аудит всіх дозволів на користування надрами країни, починаючи з 1994 року. Попередні перевірки показали, що більшість дозволів отримали компанії, контроль яких здійснюється через офшори.

Раніше повідомлялося, що РНБО ввела санкції проти Медведчука і його дружини за фінансування тероризму.

%d блогерам подобається це: