Події

Розслідування щодо афери з військовими землями у Брюховичах втретє продовжують

Слідчий суддя Кавацюк Шевченківського районного суду Львова продовжив строк досудового розслідування кримінального провадження.

Про це повідомляє видання dilo.net.ua

Це вже втретє термін досудового слідства продовжують. Було до 22 січня 2021 року, потім до 30 березня, а тепер пролонгували до 30 травня. Зробили це у зв’язку з затримкою виконання Києвом експертиз.

Йдеться про велику ділянку – 141,1 га посеред лісового масиву, яка належить Міноборони. Однак, у свій час дивним чином нею почали розпоряджатись у селищній раді. Згідно слідства, ще у 2011 році “службовими особами КЕВ м. Львова спільно з службовими особами БСР, за безпосередньої участі інженера КЕВ погоджено межі земельної ділянки артскладів та складено акт прийому-передачі межових знаків на зберігання КЕВ м. Львова”. Тобто, місцева влада змінювала межі земельної ділянки та по частинках забирала землю військових собі.

Загалом вдалося роздерибанити близько 3 га земель, які продавали від 5 до 9 тис. доларів за сотку. Більше двох мільйонів доларів – така сумарна вигода усіх учасників схеми.

На цей час на десятках відчужених у військових ділянок збудували розкішні маєтки з басейнами і приватною охороною не останні на Львівщині люди. До прикладу, серед тутешніх мешканців є керівник Львівського обласного управління юстиції часів Януковича Андрій Багряк.

Раніше повідомлялося, що львівський депутат забудовує територію дитсадка приватними будинками.

%d блогерам подобається це: