Важливо Події

Маруся Звіробій зняла свою кандидатуру з виборів

Кандидатка від партії “Європейська солідарність” у 87-му окрузі на Прикарпатті Маруся Звіробій-Біленька заявила, що знімає свою кандидатуру на користь кандидата від ВО “Свобода” Руслана Кошулинського.

У відеозверненні, опублікованому на сайті “ЄС”, вона зазначила, що 87 округ став своєрідним полем боротьби за Україну, на якому, окрім неї, зіткнулися кандидат від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко, висуванець від “Слуги народу” Василь Вірастюк та Руслан Кошулинський зі “Свободи”.

“Розуміючи, що своїм взаємопоборюванням ми з Кошулинський можемо відкрити дорогу представникам олігархів до Верховної Ради, я ухвалила рішення підтримати представника патріотичних сил Руслана Кошулинського і нагадати всім представникам політичних сил, що Україна понад все – це інструкція до виконання, а не просто гасло”, – наголосила Звіробій.

Я дякую кожному, хто мене підтримує, і хочу сказати: наша боротьба за Україну триває вже сотні років, і ми не маємо права передавати її в спадок своїм дітям. Ми маємо унікальну можливість перемогти одвічного ворога внутрішнього і зовнішнього, і шлях до перемоги – у нашій єдності”, – резюмувала Звіробій-Біленька.

Детально про особливості довиборів у Верховну раду читайте у матеріалі “Хто з олігархів вполює мандат на довиборах в Раду”.

%d блогерам подобається це: