Важливо Події

У Львові директор підприємства вкрав 4,7 млн. призначених для будівництва казарм

Слідчі ТУ ДБР у місті Львові завершили досудове розслідування відносно директора та власника підприємства, який шляхом зловживання своїм службовим становищем, заволодів бюджетними коштами в особливо великих розмірах, які призначались для будівництва казарм поліпшеного планування, – повідомляє ДБР.

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор та власник підприємства (генпідрядник) умисно підробив акти приймання виконаних будівельних робіт, в яких зазначив обсяги, види та вартість виконаних робіт, які фактично не були виконанні. Він підписав їх, завірив печаткою товариства та надав до Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління.

На підставі вказаних актів Західним територіальним квартирно-експлуатаційним управлінням безпідставно оплачено 4 726 661 гривню.

Надалі, діючи від імені та в інтересах відповідної юридичної особи, а також своїх особистих, як кінцевого бенефіціарного власника, вчинив відмивання коштів одержаних злочинним шляхом в сумі 2 401 690 гривень.

Для цього він здійснив низку перерахунків вказаних грошей на інший розрахунковий рахунок підприємства, які надалі були перераховані підприємством на видачу готівки з банкомата по картці та особисто отримані керівником підприємства.

Внаслідок вказаних дій державі в особі Міністерства оборони України було завдано шкоду у сумі 4 726 661 гривню.

Раніше повідомлялося, що слідчі ДБР викрили масштабну схему видачі дозволів на вогнепальну зброю.

%d блогерам подобається це: