Важливо Події

СБУ обшукує мережу заправок Медведчука

Служба безпеки України заявляє про викриття масштабної оборудки з “тіньової” реалізації неякісних нафтопродуктів, проводяться масові обшуки, – повідомляє пре-центр СБУ.

Йдеться про мережу станцій пального Glusco (колишня ТНК), яка пов‘язана з кумом Путіна Віктором Медведчуком.

У межах кримінального провадження правоохоронці задокументували організацію масштабної протиправної схеми обігу та реалізації неякісних нафтопродуктів. Встановлено, що у такий спосіб організатори свідомо ухилялися від сплати податків до держбюджету чим завдали збитків у великих розмірах.

Орієнтовна сума ухилення від сплати податків становить близько 240 млн грн.

Проводиться понад 140 санкціонованих обшуків у 13 офісних приміщеннях, 7 нафтобазах, 13 морських суднах, 105 автозаправних станціях та 2 відділах митного оформлення.

Раніше повідомлялося, що Президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів в силу рішення РНБО, шодо введення санкцій проти Віктора Медведчука, Оксани Марченко, ряду менеджерів та осіб, що мають відношення до бізнесу Медведчука та його колеги по фракції ОПЗЖ Тараса Козака, а також запустив процес повернення частини нафтопроводу ”Самара-західний напрямок”, до державної власності.

%d блогерам подобається це: