Важливо Події

На Андрія Садового складено 14 адмінпротоколів за корупцію

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) за останні два тижні склало та направило до суду 84 адміністративних протоколи, – повідомляється на сайті НАЗК.

Через порушення порядку подання фінансової звітності політичних партій були складені протоколи стосовно представників таких партій:

«Патріотична партія України» (керівник – Микола Габер);
«Українська народна партія» (керівник – Олександр Клименко);
«Нова політика» (керівник – Олександр Янчук);
«Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна» (керівник – Микола Томенко).
Ще 5 адміністративних протоколів були складені стосовно розпорядників та внескодавців виборчих фондів кандидатів, які брали участь у місцевих виборах.

За ознаками порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено та направлено до суду протоколи щодо:

Бориса Акіменка, колишнього в.о. голови ДПС у Чернівецькій області (26 адмінпротоколів);
Андрія Садового, міського голови міста Львова (14 адмінпротоколів);
Юрія Сав’яка, старшого слідчого слідчого відділу Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області (8 адмінпротоколів);
Валерія Лісницького, колишнього в.о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області (26 адмінпротоколів).

Також було направлено до суду адмінпротоколи стосовно Михайла Гультая, судді Конституційного Суду України у відставці. Протокол складено у зв’язку з виявленими недостовірними відомостями в декларації посадовця, які відрізняються від достовірних на загальну суму близько 1 мільйона гривень.

Після визнання неконституційною ст. 366-1 Кримінального кодексу України дії всіх осіб, які вказали недостовірні відомості на суму понад 250 прожиткових мінімумів у деклараціях за 2018, 2019 роки, перекваліфіковано на адміністративні правопорушення за ст. 172-6 КУпАП.

Раніше повідомлялося про викриття масштабної схеми видачі дозволів на зброю.

%d блогерам подобається це: