Важливо Події

СБУ допитала Медведчука

СБУ допитала Віктора Медведчука в рамках розслідування справи про державну зраду.

Швидше за все, допит проводився в рамках розслідування справи про державну зраду, у якій досліджуються факти нещодавно опублікованих розмов Медведчука з колишнім помічником Путіна Владіслава Суркова, – пише Інтерфакс Україна.

Запис розмови людей, голоси яких схожі на голоси Медведчука і Суркова, опублікував сайт «Цензор.нет» 25 лютого. На записі говорили про постачання електроенергії в окупований Крим за участю філії російської компанії “Інтер РАО” на півострові, а також про обмін полоненими на Донбасі. В СБУ запевнили видання, що аудіозаписи ретельно вивчаються на предмет наявності в діях співрозмовників ознак складу злочину.

Обговорюючи вищеперелічене, співрозмовники згадували Петра Порошенка, у якого згодом звинуватили заступника голови Офісу президента Андрія Смірнова до витоку розмови. У партії п’ятого президента також пообіцяли повідомити, як записи потрапили до Смірнова.

“Одночасно на вівторок до слідчих СБУ викликався і п’ятий президент України Петро Порошенко, однак він не прибув”, – додав співрозмовник агентства.

Раніше повідомлялося, що США ввели санкції проти олігарха Коломойського.

%d блогерам подобається це: