Важливо Події

Керівника ПАТ “Донецькоблгаз” звинувачують в розтраті 500 мільйонів

До суду обвинувальний акт стосовно фінансового директора та колишнього начальника Краматорського УГГ ПАТ «Донецькоблгаз» за фактом розтрати коштів підприємства в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

Розслідуванням встановлено, що у період 2017–2020 років фінансовий директор ПАТ «Донецькоблгаз» та колишній начальник його структурного підрозділу – Краматорського УГГ, діючи з прямим умислом та за попередньою змовою між собою та іншими особами, систематично здійснювали безпідставний та протиправний перерахунок грошових коштів з банківських рахунків ПАТ «Донецькоблгаз» на банківські рахунки юридичних осіб.

Висновком судово-економічної експертизи підтверджено встановлені Держаудитслужбою збитки на суму 522,79 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося за оперативного супроводу Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ

Висновком судово-економічної експертизи підтверджено встановлені Держаудитслужбою збитки на суму 522,79 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося за оперативного супроводу Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ.

Контроль над ПАТ “Донецьк облгазом” приписують оліграху-втікачу Сергію Курченку. Його пов’язують з екс-керівником «Донецькоблгаза» Миколою Массом, його дочкою, першим заступником директора держкомпанії «Газ України» Оксаною Мас і екс-главою «Нафтогазу» Володимиром Шелудченко та з першим екс-віце-прем’єром Сергієм Арбузовим.

%d блогерам подобається це: