Важливо Події

В Миколаївській області хотіли вивести корабельні агрегати в Росію

Контррозвідка Служби безпеки України попередила спробу прихованого вивезення за кордон товарів подвійного призначення через тимчасово анексовані територію АР Крим. Про це повідомляє прес-група УСБУ Миколаївської області.

«Співробітники СБУ отримали інформацію про те, що двоє жителів Миколаєва намагаються організувати канал незаконного переміщення корабельного технологічного обладнання в РФ. До протиправної діяльності вони залучили кількох спільників як кур’єрів для нелегального переміщення продукції », – йдеться в повідомленні.

При огляді транспортного засобу зловмисників на контрольному пункті «Каланчак» правоохоронці виявили товари подвійного призначення, які ділки приховали серед особистих речей.

В ході обшуків за місцем проживання учасників протиправної діяльності в Миколаївській і Херсонській областях також виявлені корабельні агрегати різного призначення.

Вилучені предмети направлено на експертизу. Вирішується питання про повідомлення зловмисникам про підозру.

В рамках кримінального провадження за ст. 333 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення.

Перевіряється інформація щодо можливого викрадення виявленого обладнання з об’єктів суднобудівної галузі Миколаївщини.

%d блогерам подобається це: