Актуально Аналітика Події

Укроборонпром не підписував договір з Туреччиною про виробництво БПЛА Bayraktar

ДП “Укроборонпром” не має підписаних угод про виробництво в Україні турецьких ударних безпілотників Bayraktar TB2.

Про це повідомляє Антикорупційний Блокпост з посиланням на LIGA.net.

“На сьогодні Укроборонпром не має підписаних угод з турецькою стороною про спільне виробництво БПЛА
Bayraktar TB2 “, – заявили в Укроборонпромі.

У Укроборонпрому додали, що готові обговорювати створення спільних підприємств з міжнародними партнерами. Законодавча база для таких проектів сформується після завершення реформи концерну, відзначили в Укроборонпромі.

Що передувало цьому:

У листопаді 2018 року Українська мілітаристський портал повідомив, що під час візиту до Туреччини п’ятого президента Петра Порошенка було підписано угоду про покупку турецьких БПЛА Bayraktar TB2 компанії Baykar Makina. У січні 2019 року Україна підписала угоду про покупку БПЛА.

У липні 2020 року посол Туреччини в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере повідомив, що Україна і Туреччина обговорюють спільну розробку та виробництво Bayraktar.

У жовтні 2020 року голова Мінстратегпрому Олег Уруський повідомив, що Туреччина готова самостійно побудувати в Україні завод з виробництва БПЛА Bayraktar. Тоді проводився пошук виробничого майданчика. Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна зацікавлена ​​в створенні спільного з Туреччиною підприємства з виробництва військових дронів.

%d блогерам подобається це: