Аналітика Важливо

Довибори у ВР: Олександр Шевченко – лідер рейтингу, Василь Вірастюк – другий

Олександр Шевченко – лідер рейтингу у виборчих перегонах до Верховної Ради 87-ому Надвірнянському виборчому окрузі на Прикарпатті, представник “Слуг народу” — другий. Про це свідчать дані Соціологічної агенції “RTCS-Україна”, пише УНН.

У неділю, 28 березня, відбудуться вибори народного депутата України в 87-ому Надвірнянському виборчому окрузі.

Соціологічна агенція “RTCS-Україна” в період з 10 по 14 березня провела соціологічне дослідження мешканців виборчого округу № 87 на предмет їх політичних уподобань.

На запитання “Якби вибори до Верховної Ради України були найближчої неділі, то за кого з перелічених нижче кандидатів ви б проголосували?” відповіді респондентів розподілилися наступним чином:

Якби вибори до Верховної Ради України проводилися найближчої неділі, то голоси виборців Надвірнянського виборчого округу № 87 за партійні списки розподілилися б наступним чином:

Методом опитування особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face) було опитано 1867 респондентів у віці від 18 років. Помилка репрезентативності дослідження не більше 2,27%.

Детально про особливості довиборів у Верховну раду читайте у матеріалі “Хто з олігархів вполює мандат на довиборах в Раду”.

%d блогерам подобається це: